Attīsties spēlē!
Bērnudārzs "Umka" ir vieta, kur jūsu bērns ērtā un nepiespiestā atmosfērā jautri un par labu attīstībai pavadīs laiku. Aizraujoši uzdevumi, spēles, komunikācija ar citiem bērniem, pieredzējušu skolotāju atbalsts un individuāla pieeja. Maksimāli mierīga adaptācija bez stresa un asarām. Vai vēlaties dot mazulim sabalansētu pirmsskolas izglītību, attīstīt viņu garīgi un fiziski?
Bērnudārzā!
Viss vienā vietā, pēc bērnudārza nav nepieciešams vest bērnu uz papildu nodarbībām. Mums jau viss ir. Lielisks socializācijas, aizraujoši uzdevumi, spēles, komunikācija ar citiem bērniem, pieredzējušu skolotāju atbalsts un individuāla pieeja.Pilns izglītojošu aktivitāšu klāsts bērniem - logopēdiskās nodarbības, runas attīstība smalko un lielo motoriku attīstība, sensorā attīstība, mūzikas nodarbības, angļu un latviešu valoda, balets, teātra studija, zīmēšana un daudz kas cits.
Svini un izklaidējies!
Svētki un dzimšanas dienas ir vissvarīgākās bērnu dzīvē. Mēs apsveicam bērnus un padarām svētkus jautrus un neaizmirstamus. Dzimšanas diena, jaunais gads, tematisks pasākums, meistarklase, mēs visu organizējam, mūsu izglītojošās spēles un rotaļlietas interesēs bērnus no 1,8 līdz 7 gadiem. Mūsu pasākumus mīl vecāki un bērni!
Attīstošās nodarbības bērnudārzā
Iemācīties runāt ģimenē lietotajās valodās vai apgūt jaunu valodu bērnam ir svarīgs un sarežģīts uzdevums. Ar bilingvālajām nodarbībām tas ir vieglāk un jautrāk.
Lasīt vairāk
Mūzika bērnudārzā
Mūzika bagātina maņas, māca ritmu un skaistumu, kā arī veicina pozitīvu attieksmi pret apkārtējo pasauli.
Lasīt vairāk
Angļu valoda bērnudārzā
Mēs izmantojam pasakas, rotaļīgas aktivitātes, spilgtus attēlus un dažādas skaņas, lai ievirzītu bērnus angļu valodā.
Lasīt vairāk
Latviešu valoda bērnudārzā
Mēs izmantojam pasakas, rotaļīgu metodiku, spilgtus attēlus, dažādas skaņas valodas iedziļināšanai.
Lasīt vairāk
Balets bērnudārzā
Baleta nodarbības palīdz atklāt bērna individualitāti, nodrošina fiziskas aktivitātes ķermeņa trenēšanai un attīsta ritma izjūtu.
Lasīt vairāk
Teātris bērnudārzā
Dramatiskās prasmes ir noderīgas ikvienam bērnam dzīvē, jo prasme kontrolēt balsi, sevi un skatītāju uzmanību, ļauj justies atbrīvotam un darboties ar pārliecību.
Lasīt vairāk
Art-terapia bērnudārzā
Mākslas terapija ir metožu un paņēmienu komplekss, ko izmantojam, lai stiprinātu bērna psiholoģisko veselību.
Lasīt vairāk
Attīstošās nodarbības divvalodu
Daudzām ģimenēm ir divas saziņas valodas. Daudzi vecāki vēlas, lai bērns pēc iespējas agrāk iemācītos svešvalodu.
Lasīt vairāk
Sagatavošana skolai bērnudārzā
Jūsu bērns drīz sāks iet skolā... tas ir svarīgs laiks Jūsu bērna un viņa vecāku dzīvē. Lai pāreja uz jaunu dzīvi noritētu raiti un bez sarežģījumiem.
Lasīt vairāk
Jauno dāmu un džentlmeņu skola
Skola jaunajām dāmām un kungiem no 3 līdz 7 gadiem - kā labākajos namos Eiropā!
Lasīt vairāk
Daba un dzīvnieki
Palīdziet bērnam izzināt apkārtējo pasauli un iepazīt dažādus dzīvniekus un augus.
Lasīt vairāk
Logopēds bērnudārzā
Logopēds ir speciālists, kas strādā ar bērniem un nodarbojas ar iztrūkstošo runas skaņu veidošanu un māca pareizu izrunu.
Lasīt vairāk
Matemātika
Bērni iemācīsies skaitīt līdz desmit mutiski bez pirkstu palīdzības, rakstīt ciparus, iegaumēt matemātiskās zīmes, kā arī apgūt saskaitīšanu un atņemšanu.
Lasīt vairāk
Morāles mācības
Nodarbības māca bērnam, kas ir pareizi un nepareizi, palīdz iemācīties būt pieklājīgam un saprast, kā uzvesties sabiedrībā.
Lasīt vairāk
Sporta dejas bērnudārzā
Deju nodarbības palīdz bērnam atklāt savu personību, nodrošina lietderīgu fizisko aktivitāti un attīsta ritma izjūtu.
Lasīt vairāk
Zīmēšana bērnudārzā
Zīmēšana ir svarīga un jautra nodarbe maziem bērniem. Ar zīmēšanas palīdzību bērni attīsta iztēli, tēlaino domāšanu un radošumu.
Lasīt vairāk

Bērnudārzs "Umka"

Bērnudārzs
Копия Jfoto.lv00904.jpg

"Umka” ir agrīnās bērnības attīstības bērnudārzs Jūrmalā. Mēs piedāvājam pilnu bērnu izglītošanas ciklu, attīstošās un citas bērnudārza nodarbības mazuļiem no 1,8 līdz 7 gadu vecumam. 

Mums ir vairākas vecuma grupas: no 1,8 līdz 3 gadiem; no 3 līdz 5 gadiem; no 5 līdz 7 gadiem. 

Kāpēc izvēlēties “Umka” agrīnās bērnības centru saviem bērniem?

·      Personalizēta pieeja: Mūsu skolotāji pievērš rūpīgu uzmanību katram bērnam un pielāgo savu mācību plānu atbilstoši jūsu bērna vajadzībām un spējām. 

·      Drošība: Mums ir augsti drošības standarti, tostarp labāka rotaļu laukuma un grupu drošība un stingrāka personāla pārbaudes sistēma.

·      Daba: bērnudārzs atrodas Jūrmalā, netālu no jūras. 

“Umka” bērnudārzam ir dabas priekšrocība — tas atrodas pašā Jūrmalas centrā. Vecākiem ir ērti tur nokļūt. Bērni izbauda brīnišķīgo pasauli un piejūras pilsētas veselīgo gaisu. 

Mūsu bērni dodas pastaigās uz jūru vai upi, pastaigājas un rotaļājas parkā. Jūrmala ir slavena ar savām dabas ainavām, tostarp jūras pludmali un priežu mežiem. Pastaigas sniedz bērniem iespēju iepazīt apkārtējo pasauli, izbaudīt dabas skaistumu, iepazīt faunu un floru, kas ar sirsnīgu interesi veicina bērnu attīstību un izziņas procesu. Ir arī zinātniski vairākkārt pierādīts, ka pastaigassvaigā gaisā stiprina veselību un stimulē smadzeņu attīstību, kā arī palīdz nostiprināt mācību stundās iegūtās zināšanas un prasmes.

Mūsu nodarbībasir vieta jauniem atklājumiem un triumfiem, kā arī vieta aizraujošai mijiedarbībai ar citiem bērniem, audzinātajam un, protams, ar sevi. Mūsu audzinātāji ne tikai saskatīs un palīdzēs attīstīt jūsu bērna talantus un spējas, bet arī sniegs jums padomus, kā vislabāk izmantot jūsu bērna brīvo laiku.  

Visas mūsu programmas ir autoru izstrādātas un pielāgotas jūsu bērna vecumam un personībai. Mēs zinām, kā bez spiediena un stingriem rāmjiem noturēt bērna interesi un iesaistīšanos, kad palīdzēt un kad ļaut viņam būt patstāvīgam. Mūsu komandā strādā augsti kvalificēti skolotāji, kuri spēj iedvesmot un motivēt bērnus mācīties.

“Umka” bērnudārzā nodarbībasnotiek pārmaiņus 2-3 minūšu garās rotaļnodarbībās, kas paredzētas, lai aktīvi iesaistītu bērnus. Mūsu bērni labprāt mācās lasīt, rakstīt, rēķināt, piedalīties radošos priekšnesumos un apgūt dzimtās un svešvalodas. 

Mēs uzskatām, ka bērniem ir jāmācās un jāspēlē kopā, tāpēc esam radījuši ērtu atmosfēru, kurā bērni var brīvi komunicēt un attīstīties. Īpašu uzmanību pievēršam arī katra bērna individuālajām vajadzībām un palīdzam viņiem realizēt savu potenciālu.

Mums ir svarīgi attīstīt bērna dabiskās spējas un darīt to saudzīgā un patīkamā veidā. Galu galā jau agrīnā vecumā, kad sākas bērna personības veidošanās, ir ļoti svarīgi ieaudzināt mīlestību pret mācīšanos. Mēs piedāvājam bērniem unikālu izglītības vidi, ņemot vērā jaunākās tendences un labāko izglītības praksi, un mudinām viņus apgūt svešvalodas. 

Bērni pie mums nāk ar prieku!   

Vairāk par nodarbībām varat lasīt šeit.

Mēs ar audzinātājiem gaidām jūsu bērnus nodarbībās, lai kopā attīstīties siltā un draudzīgā atmosfērā.

Faktiskā adrese: 

Jūrmala, Dzintari, Turaidas iela 19
JAUNĀ ADRESE: Ķemeru iela 68, Jūrmala

Darba laiks: 
No pirmdienas līdz piektdienai: no 08:00 līdz 19:00 
Tālr. +371 27115154 
E-pasts: info@umkaclub.lv 
www.umkaclub.lv


Ziņas